Dopio Standart

Dhoma Dopio permban nje TV, ajer te kondicionuar dhe facilitete te tjera. Hotel Rimini i ofron vizitoreve dhoma te pajisura me kujdes, hapsire dhe pamje relaksuese.

Siperfaqja

15 m²

Krevatet

1 krevat dopio

Persona

2 Persona

Siperfaqja

15 m²

Krevatet

1 krevat dopio

Persona

2 Persona

Ajer i kondicionuar
Wifi Falas
Frigorifer
Tavolina
TV
Tharese