Dhome Treshe

Dhoma treshe permban nje TV, ajer te kondicionuar dhe facilitete te tjera si : tavoline, frigorifer dhe dollap. Hotel Rimini i ofron vizitoreve dhoma te mobiluara me kujdes, hapsire dhe pamje relaksuese.

Siperfaqja

20 m²

Krevatet

3 krevat tek

Persona

3 Persona

Siperfaqja

20 m²

Krevatet

3 krevat tek

Persona

3 Persona

Ajer i kondicionuar
Wifi Falas
Frigorifer
Tavoline
TV
Tharese