Dhome Dyshe

Dhoma dyshe permban nje TV, ajer te kondicionuar dhe facilitete te tjera si : tavoline, frigorifer dhe dollap. Hotel Rimini i ofron vizitoreve dhoma te mobiluara me kujdes, hapsire dhe pamje relaksuese.

Siperfaqja

20 m²

Krevatet

2 krevat tek

Persona

2 Persona

Siperfaqja

20 m²

Krevatet

2 krevat tek

Persona

2 Persona

Ajer i kondicionuar
Wifi Falas
Frigorifer
Tavoline
TV
Tharese