Dopio Superiore

Dhoma dopio superiore permban nje TV, ajer te kondicionuar dhe facilitete te tjera si tavoline, frigorifer dhe dollap. Hotel Rimini i ofron vizitoreve dhoma te pajisura me kujdes, hapsire dhe pamje relaksuese.

Siperfaqja

20 m²

Krevatet

1 krevat dopio

Persona

2 + 1

Siperfaqja

20 m²

Krevatet

1 krevat dopio

Persona

2 + 1

Ajer i kondicionuar
Wifi falas
Frigorifer
Tavoline
TV
Tharese